O nás

Žijeme stříbrem již 15 let

ibeauty.cz eshop se stříbrnými šperky

Naše společnost Beauty s.r.o. se zabývá velkoobchodem se stříbrem již 15 let. Za dobu našeho působení jsme získali dodavatele, které jsme si velice dobře prověřovali a vybírali a můžeme proto garantovat velmi vysokou kvalitu a to nejlepší ze stříbrného sortimentu, co trh nabízí. Naše nabídka stříbrných šperků je pro všechny klienty zajímavá svým dokonalým zpracováním, i příznivou cenou, což je pro nás to nejdůležitější a nejzásadnější.

Prestiž Vaší firmy

V našem e-shopu www.ibeauty.cz si také můžete projít celý sortiment stříbrných šperků, případně i objednat jednotlivé položky, či sety.

Růst společnosti a vznik samostatné divize – Tvorba na zakázku

Za 15 let působení na trhu jsme s dodavateli dospěli k vzájemné důvěře, z naší strany v jejich zboží a přístupu, dodavatel zase nabyl důvěru v platební spolehlivost a jistotu a serióznost naší společnosti.

Tento vzájemný soulad, zájem a poptávky našich klientů nám „otevřel možnosti“ k rozšíření spolupráce, a to o tvorbu zakázek pro Vás na míru.

Vaše stříbrné logo – prestiž Vaší firmy

Jednou z oblastí dobrého marketingu je prezentace svého brandu směrem ke klientům, i k dodavatelům. Nemůžeme pozapomenout ani na vlastní zaměstnance, kteří mohou být velice prospěšní v rámci své loajality k propagaci firmy, pro kterou pracují.

Dnešní doba pokročila a s ní i forma projevu náklonnosti, i prezentace spojené s Vaší firmou. Doba kalendářů, flashdisků a propisek je v oblasti prezentace již dávno pryč . (Ano, stále se tyto produkty používají k posílení brandu, ale není zde řeč o nějaké prestiži, je to běžné spotřební a užitkové zboží, bez trvalejší hodnoty). 

Láhev s logem Vaší firmy určitě každého potěší. Bohužel, pro Vašeho klienta, či dodavatele, je tento dárek také určený ke spotřebě. Můžu zde vypsat stovky příkladů. Je to zbytečné, protože se s tím každý z Vás určitě setkal z obou stran. A každého zcela jistě potěší něco originálního, něco „jiného“, něco hodnotného.

Hodnotný prezent v podobě vyhotovení Vašeho originálního loga ze stříbra

Již v předchozích letech jsme pro různé společnosti dodávali v rámci jejich prezentace klasické stříbrné šperky v dárkových kazetách, které věnovaly svým klientům a dodavatelům, jako poděkování za spolupráci. Leč jejich loga byla prezentována pouze na dárkových krabičkách.

S možností individuální zakázkové výroby podle vlastního návrhu jsme zahájili pro firemní klientelu výrobu stříbrného loga firmy „na míru“.

Prosím, navštivte stránku Produkty, kde se dozvíte více o možnostech a samotné realizaci.

Těšíme se na Váš zájem a společnou spolupráci při realizaci Vašeho 3D loga firmy v podobě stříbrného šperku.

Leo a Jitka

Ušlechtilý kov jménem stříbro